monoray vinç

Monoray vinç gibi bazı makineler çalışma prensipleri ve yaptıkları işlemler sayesinde hayat kurtarmaktadır. Özellikle ağır yüklerin kaldırılmasında kullanılan vinçler oldukça önemli işler yapmaktadır. Vinç kullanımı ile özellikle ağır yüklerin taşınması oldukça kolay hale gelmektedir. Aynı zamanda da vinç kullanımı sayesinde birçok iş kazasının yaşanma olasılığı da en aza indirgenmektedir.

Firmamız alanında uzun yıllardır en iyi çözümleri sizlere sunmaktadır. Bu alanda firmamız tarafından sunulan ürünlerin en dikkat çekeni de monoray vinç olmaktadır. Bu vinçler sayesinde işletmeleriniz için en iyi çözümleri sunmuş olursunuz. Vinç kullanarak işletmeniz için ciddi manada bir insan gücü ve zaman gibi kavramlardan tasarruf edebilirsiniz.

Monoray Vinç

Monoray vinç hareketli bir yapıya sahip olan taşıma aracıdır. 1 tondan başlayarak 100 tona kadar farklı taşıma kapasitesine sahip vinçler bulunmaktadır. Birçok farklı raylı ve sabit ağırlık kaldırmaya yarayan vinç türü bulunmaktadır. En çok tercih edilen türlerinden birisi ise monoray vinçler olmaktadır.

Tek bir sabit mekanizma üzerinde aşağı yukarı ve yanlara hareket eden, halatlı bir taşıma sistemine monoray vinç denilmektedir. Monoray vinçler yapıları itibari ile farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Kullanılan türüne göre 4 ya da 6 eksenli bir çalışma şekli bulunmaktadır. Özellikle fabrika ve depo gibi alanlarda bu vinçler sıklıkla kullanılmaktadır. Hareketli olması ve bir yükü kolay bir şekilde bir yerden başka bir yere hareket ettirebilmesi monoray vinçleri daha da kullanışlı hale getirmektedir.

Monoray Vinç Taşıma Kapasitesi

Tek bir ray üzerinde ya da tek bir hat üzerinde hareket eden bu vinçler oldukça yüksek taşıma kapasitesine sahip olabilmektedir. Alanında göstermiş olduğu başarı nedeni ile özellikle kapalı alanlarda ve büyük işletmelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Genel olarak depodan eşya taşımada daha çok kullanılmaktadır. Ayrıca yükleme ve boşaltma gibi farklı işlemler içinde monaray vinç kullanılmaktadır.

Monoray vinçler kullanım alanlarına göre farklı taşıma kapasitelerinde olabilmektedir. Bu alanda sunmuş olduğumuz vinçler sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda olmaktadır. Özellikle vinç seçimi yapılırken montaj yapılacak ve kullanılacak alanında uygun olması oldukça önemli olmaktadır. Monoray vinçler genel olarak 1 tondan başlayarak 20 tona kadar maksimum taşıma kapasitesine sahiptir.

Monoray Vinç Türleri

Bu vinçlerimizin kullanım alanları ve ağırlık kapasitelerine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. En kaliteli ve güvenli vinçleri bulacağınız firmamız sizlerden gelen talepler doğrultusunda montaj yapılacak alanı, ihtiyaç kapasitesini ve kullanım sıklığını göz önüne alarak sizlere en uygun vinç seçeneğini sunmaktadır.

Sabit sistemler olduğu gibi hareketli monoray vinç sistemleri de bulunmaktadır. Genel olarak en çok tercih edilen sistem ise hareketli monoray vinçler olmaktadır. Ayrıca montaj yapılacak yerin durumuna göre de değişen vinç türleri bulunmaktadır. Burada genel olarak daha kolay kullanım sunduğu için tavana sabitlenen vinçler tavanın yüksekliğine göre de değişik türlerde olabilmektedir.

Hareketli Monoray Vinç

Hareket halinde olan bu vinç sayesinde ağır bir yükü bir yerden başka bir yere taşımak oldukça kolaydır. Aynı zamanda kamyon ya da tır gibi araçlara yükleme yaparken de araçları boşaltırken de monoray vinçler birçok kolaylık sağlamaktadır. Hareketli monoray vinç ile fabrika gibi alanlarda taşıma, yükleme ve boşalma işlemleri daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde yapılmaktadır. Doğru vinç kullanımı ile hem çalışan güvenliği hem de mal güvenliği daha profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Hareketli monoray vinçler bir ray üzerinde hareket ederken, 4 veya 6 eksenli şekilde çalışma prensiplerine sahip olmaktadır. Sabit vinçlerde genel olarak aşağı ve yukarı yönlü işlemler yapılmakta iken hareketli monoray vinç ile ray üzerine yanlara ya da iler geri hareket etmek de kolay olmaktadır. Halat sistemli bir taşıma aleti olduğu için vinç kullanımında dikkatli olmak iş kazalarını azaltmanın en kolay yollarındandır.

Alçak Tavan Monoray Vinç

Monoray vinçler genel olarak tavan kısmına monte edilerek kullanılmaktadır. Bu nedenle tavan yüksekliği en iyi şekilde vinç verimi almak için önemli olmaktadır. Tavan yüksekliğine göre vincin taşıma kalitesi değişeceği için daha düşük ağırlıkların kaldırılması sağlanmaktadır. Alçak tavan monoray vinç sayesinde dar alanlı yerlerde bile çalışmak oldukça önemlidir.

Monoray vinç fiyatları da her yerin sabit özelliği olmadığı için değişkenlik göstermektedir. En iyi sonuçları yıllardır size sunan firmamız tavan yüksekliğine göre farklı modelleri size sunmaktadır. Alçak tavanlı alanlarda çalışma oldukça yorucu ve zor olmaktadır. Alçak tavan monoray vinç türünde en kaliteli seçenekler ile sizlerin işlerini kolay halletmesine yardımcı olmaktadır.

1 Tonluk Monoray Vinç

Büyük ölçekli işletmeler ile fabrikalarda depolama ve eşyaların güvenle nakledilmesi önemli olmaktadır. Bu alanda vinçlerin kullanımı oldukça önemli olmaktadır. Küçük ölçekli işletmelerin tesisleri için en küçük vinç modeli 1 tonluk monoray vinç olmaktadır. Bu vinçlerin maksimum taşıma kapasitesi taşınan yükün durumuna göre değişmektedir.

1 ton taşıma kapasitesine sahip olan vinç sayesinde işletmenizde birçok işlemi kolayca halledebilirsiniz. 1 tonluk monoray vinç fiyatları için en uygun seçenekleri sizlere sunmaktayız. Bu alanda kullanılan halat ve taşıma işlemleri kolay ve güven içerisinde yapılabilmektedir.

5 Tonluk Monoray Vinç

Monoray vinçler konusunda birçok farklı model ve sistem bulunmaktadır. Elektrik motorlu vinçler ve diğer yakıtlar ile çalışan vinçlerde firmamızda bulunmaktadır. Bölgenin ve Türkiye’nin en kapsamlı vinçlerini sizlere sunmaktayız. 1 tonluk monoray vinç haricinde firmamızda daha yüksek taşıma kapasitesine sahip vinçler bulunmaktadır.

5 tonluk monoray vinçler özellikle ağır eşyaların taşımasında büyük öneme sahiptir. Kullanım alanlarına göre de tavan boyutlarına göre farklı malzeme ve farklı imkanlar sunulmaktadır.

5 tonluk monoray vinç fiyatları kullanım alanı ve kullanım süresine göre değişmektedir. Vinç fiyatları da türüne ve taşıma kapasitesine göre değişmektedir. Vincin montajı ve kurulumu ile garanti süresince bakımları fiyata dahil olacak şekilde yapılabilmektedir.

Monoray Vinç Fiyatları

Monoray vinç fiyatları için yapılacak işlemler değişiklik göstermektedir. Bu alanda ihtiyaca uygun olarak seçimi yapılan projede her türlü iş ve işlem firmamızca yapılmaktadır. Monoray vinçleri dilerseniz kiralık olarak dilerseniz de satılık olarak vinçlerden faydalanma oranımızı artırabiliriz.

Tüm süreçler ile ilgili dilerseniz bize iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşaiblirsiniz.

Çalışmalarımız

+100 den fazla çalışmamız için tıklayınız

Referanslarımız

TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZE ULAŞALIM

Vinç tamir, bakım yada servis ağımızdan yaralanmak için formumuzu doldurun size ulaşalım. Teknik personellerimiz ile işinizin devamlılığı için her zaman yanınızdayız!

By Güçlü Vinç olarak hızlı ve çözüm odaklı bakış açımız ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.